Jazyková škola Dimenze

Telefon:
+420 606 606 787

E-mail:
dimenze@dimenze.cz

Adresa:
Pod Všemi Svatými 20,
Plzeň

Přijímáme studenty do pomaturitního studia cizích jazyků se zachováním statutu studenta!!!

Pro školní rok 2016/2017

Soukromá škola DIMENZE AZ s.r.o.

DIMENZE AZ s.r.o. je vzdělávací centrum, které bylo založeno v lednu roku 2005. Na následujících stránkách najdete všechny potřebné informace k tomu, abyste si z naší nabídky vybrali kurz, který bude právě pro Vás tím nejpřínosnějším při hledání nového zaměstnání, pro vyplnění volného času, pro zdokonalení nebo rozšíření záběru Vašich schopností a dovedností.

Nejdůležitějšími projekty firmy je široké spektrum jazykových kurzů, nultý ročník, zájmové kurzy, firemní kurzy; roční pomaturitní studium jazyků (jednoletý kurz AJ,NJ,RJ) jazyková škola je samozřejmě zařazena ve vyhlášce MŠ MT ČR 19/2014 Sb., která přiznává studentům pomaturitního studia výhody státní sociální podpory a důchodového pojištění.

Dalším klíčovým programem je výuka jazyků - jazykové kurzy odpolední, individuální, intenzivní, firemní kurzy a také Nultý ročník jako příprava na VŠ. Některé typy nejen jazykových kurzů naše firma "staví" na klíč podle přání zákazníka. Proto věnujte pozornost všem odkazům soukromé školy. V případě, že Vámi požadovaný kurz nenajdete, kontaktujte sekretariát firmy telefonicky nebo mailem. Pro soukromou školu DIMENZE AZ s.r.o. je věcí profesionální cti udělat vše, co je v jejích silách, aby vyšla Vašim přáním vstříc.

Nabízíme:

  • intenzivní, firemní, individuální, odpolední, večerní jazykové kurzy (angličtina, němčina, španělština, italština, ruština, francouzština....)
  • příprava na VŠ

Copyright © 2015 - 2024 Dimenze AZ s.r.o.

Pod Všemi Svatými 20, Plzeň
Tel. +420 606 606 787 nebo +420 777 200 780
E-mail: dimenze@dimenze.cz